Noka 26 kasım
NOKA
Burçların zayıf noktaları
Uzun süredir hoşlandığınız biri var ama hala konuşamadınız, ya da konuştunuz ama kendinizi ifade edemediniz veya ettiniz ama hiç etkili olmadı, iste size karşı cinsi etkilemenin yollari; hangi burç hangi beklentiler içindedir? Nelerden ve kimlerden etkilenir?
Burçların zayıf noktaları
Koç
 
Koç erkeği: Ona hazır lokma olmayın, uğraştırın, peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin lider ruhlu davranın. Onunla başedebilecek kadını sever.
 
Koç kadını: Cesur, atak, bonkör, dürüst davranın. Şık ve pahalı hediyeleri sever. Hareketli sportif hafta sonu planları ve renkli planlarla onu cezbedin.
 
Boğa
 
Boğa erkeği: Akilli, bakımlı, hanımefendi olun, hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin sizde ilgi alanlarını biraz araştırın.
 
Boğa kadını: Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hos parfümler alin, bol bol kültür sanat programi yapin, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alin yaninizdan ayrilmayacaktir.
 
İkizler
 
İkizler erkeği: Seksi, spor, bakımsız,bakımlı ama mutlaka akilli kadını sever.Eğlenceli olmaya hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa siz start alana kadar o çoktan tatile çıkmıştır.
 
İkizler kadını: Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın, tek düze bir hayatiniz varsa uzak durun. Her zaman şık ve bakımlı görünmeye dikkat edin.
 
Yengeç
 
Yengeç erkeği: Akilli, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkatli, heryerde destek olan alttan alan kadını sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez uzak durun.
 
Yengeç kadını: Sahip çıkan, sevgisini belli eden, hos, hatırlatıcı armağanlar alan erkekleri tercih eder. Aradığı yaslanacak bir omuzdur.
 
Aslan
 
Aslan erkeği: Gösterişli, bakımlı, trendy, abartılı, karizmatik yanında gururla taşıyabileceği, havasını atabileceği kadınları sever. Hemen alışverişe çıkın ve kuaförünüze uğrayın.
 
Aslan kadını: Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi isi olan, bol para harcayan, pahalı hediyeler alan,sürekli iltifat eden biriyseniz ömür boyu sizi bırakmayacaktır.
 
Başak
 
Başak erkeği: Bakımlı, hanımefendi, sicak, düz, abartısız kadınları sever. Iddaali, iddaaci ve inatçı iseniz meydan savaşına hazır olun ve bilin ki ufukta zafer görünmüyor.
 
Basak kadını: Zarif, dengeli, bakımlı ve şık, doğaya kültürel faliyetlere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, akilli erkekleri tercih eder.
 
Terazi
 
Terazi erkeği: Güzel, estetik, bakımlı, akilli, entellektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren kadın ideal kadını. Sporcu, Sorbonne mezunu iseniz ve Afrodit'e benziyorsanız durmayın harekete geçin.
 
Terazi kadını: Dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akilli, entellektüel, yalan söylemeyen eğitimli tipleri tercih eder.
 
Akrep
 
Akrep erkeği: Seksi, ateşli, itaate hazır, vefalı, özverili, bilgili mitolojik kadın tipi ilgisini çeker. Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız geçireceginiz iki günün keyfini çıkarın çünkü çok uzun sürmeyecek
 
Akrep kadını: Ateşli, erkeksi, is sahibi, sahip çıkan, sadik, kültürlü kaba olabilir ama onu ezmeyecek erkek bir de hoşuna gidecek armağanlar alıyorsa birlikte olabilir.
 
Yay
 
Yay erkeği: Onu eğlendirin, güldürün, gezdirin, aklini meşgul edin, saka yapin. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Sadace iki tüyo, dürüst ve eglenceli kadını sever.
 
Yay kadını: Eğlenceli, konuşkan, akilli, entellektüel, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye edebiyata ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri tercih eder.
 
Oğlak
 
Oğlak erkeği: Vefalı, bilgili, illede özverili mutlaka özverili, duyarlı, sevkatli, dürüst, planli dayanikli kadini sever. Zordur ama Oglak'a deger.
 
Oğlak kadını: Aileye düskün, sadik, efendi görünümlü, is sahibi, erkeksi, çocukları seven, insan sevgisi olan, para kazanmasını bilen, onu hatırlayan erkek onun tipidir.
 
Kova
 
Kova erkeği: Uçuk, akilli, entellektüel, trendy hatta tuhaf, merak uyandiran, hümanist, dünyadaki gelişmelere duyarlı, eğlenceli, teknolojiye yatkınsanız tamam Kova'yi kaptınız.
 
Kova kadını: Akilli, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör, eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programi yaparsaniz o sizin...
 
Balık
 
Balık erkeği: Güzel,bakımlı, estetik, gözleri parlayan, sevkatli, sevgisini vermeye hazır, trendy, kültürlü kadın ideal kadınıdır. Onu her zaman kollayacak destek olacaksaniz o da sizinle olacak.
 
Balık kadını: Ona her zaman hoş sözler söyleyin yalanda olsa hoşuna gider. Hos ortamlarda romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli haftasonlari tam ona göredir.
CukurovaTurk.com
15.07.2015 10:14:06
YORUM YAZ
Rumuz :   E-Posta :
 
Güvenlik Kodu : =    
YORUMLAR
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR
YAZARLAR
 Tüm Yazarlar
Yiğit Grafik
Hisar Cephe
BİZİ FACEBOOK’TA TAKİP EDİN
Nevzat Zohre
SAĞLIK
Cukurovaturk
RSS
KATEGORİLER
DİĞER
KURUMSAL
 
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri
ÇukurovaTürk, Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.
ÇukurovaTürk internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu’ndan kaynaklanan her türlü hakları ÇukurovaTürk’e aittir.
İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Noka 26 kasım 2